Výmena tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vaších predstáv, radi Vám ho vymenímeza inú veľkosť alebo iný tovar. Zákazníkovi umožníme  výmenu tovaru do 14 dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

Pokiaľ sa rozhodnete pre výmenu, je nutné dodržať tieto základné podmienky:

  • tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky
  • tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja
  • zasielka musí obsahovať originál účtenky a vyplnený sprievodný formulár s požiadavkou na výmenu tovaru
  • tovar nesmie byť zaslaný na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý!

Tovar je nutné zaslať na adresu predajne, z ktorej Vám bol pôvodne odoslaný (adresu nájdete v hlavičke účtenky - hore). Pokiaľ zvolíte inú adresu (napr. sídla spoločnosti alebo adresu reklamačného odd.) doba vybavenia sa môže predĺžiť o cca. týždeň. V prípade, že objednávku obdržíte z viacerých predajní, tovar odošlite na jednu z nich. Vymenený tovar bude odovzdaný dopravcovi do 14 pracovných dní.

 

Napríklad Vám bol doručený tovar z predajne A3 SPORT z
OC Avion Shopping Park, Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava
Správna adresa pre doručenie je :
A3 SPORT
OC Avion Shopping Park
Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava

 

Zásielku vo vlastnom záujme pošlite ako doporučený balík s poistením na hodnotu tovaru (v prípade straty, alebo znehodnotenia balíka si ho budete môcť s podacím lístkom na pošte vyreklamovať).

Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnená výmena tovaru. Vymenený tovar Vám bude odoslaný na Vašu adresu na dobierku za cenu poštovného pre SR vo výške 4,29 €. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť, bohužiaľ, akceptovat požiadavku na vrátenie peňazí a tovar bude vrátený späť.


Náklady spojené s vrátením tovaru:Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.

Tovar je možné do 14 dní od prevzatia vymeniť i osobne na ktorejkoľvek predajni A3 SPORT. Vami požadovaný tovar sa však nemusí nachádzať na všetkých naších predajniach. Pri osobnej výmene tovaru na predajni je nutné dodržať vyššie uvedené základné podmienky.

PDF Formular pre vymenu tovaru