Vrátenie tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vaších predstáv, vrátime Vám peniaze. V súlade so zákonom má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu. Pokiaľ sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy, je nutné dodržať tieto základné podmienky:

  • tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky
  • tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja
  • zásielka musí obsahovať originál účtenky a vyplnený sprievodný FORMULÁR  s požiadavkou na vrátenie peňazí
  • tovar nesmie byť zaslaný na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý!
  • V prípade vrátenia tovaru, ku ktorému obdržal zákazník značkový darček zdarma (ktorý u nás dostanete pri nákupe nad 120 €) a celková cena objednávky klesne pod túto sumu, musí kupujúcí s objednaným tovarom vrátiť aj tento darček. V prípade, že ho kupujúci nevráti, bude mu odpočítaná čiastka 10 € od ceny vráteného tovaru.


Tovar je nutné zaslať na adresu predajne, z ktorej Vám bol pôvodne odoslaný (adresu nájdete v hlavičke účtenky - hore). Pokiaľ zvolíte inú adresu (napr. sídla spoločnosti alebo adresu reklamačného odd.) doba vybavenia sa môže predĺžiť o cca. týždeň. V prípade, že objednávku obdržíte z viacerých predajní, tovar odošlite na jednu z nich. Zásielku vo vlastnom záujme pošlite prostredníctvom kuriérskej služby bez dobierky, ako doporučený balík s poistením na danú hodnotu (pre prípadnú reklamáciu z dôvodu straty alebo znehodnotenia balíka). Uschovajte si podací lístok s číslom balíka.

 

Napríklad Vám bol doručený tovar z predajne A3 SPORT z
OC Avion Shopping Park, Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava
Správna adresa pre doručenie je:
A3 SPORT
OC Avion Shopping Park
Ivanská cesta 16
821 04 Bratislava


Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnené vrátenie peňazí za tovar a prípadné poštovné a balné zaslané na Váš bankový účet alebo na Vašu adresu poštovou poukážkou. Zaplatená čiastka bude vrátená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpenia od zmluvy. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť, bohužiaľ, akceptovať požiadavku na vrátenie peňazí a tovar bude vrátený späť.

Tovar je možné do 14 dní od prevzatia vrátiť i osobne na ktorejkoľvek predajni A3 SPORT. Peniaze Vám budú vyplatené na predajni v hotovosti. Pri osobnom vrátení tovaru na predajni je nutné dodržať vyššie uvedené základné podmienky.

 

PDFFormulár pre vrátenie peňazí