Sprievodca výberom športové podprsenky

NAJDI TÚ PRAVÚ

Každé telo je iné. Každý tréning je iný. Optimalizujte svoj tréning s optimálnou výbavou. Tvoja veľkosť a intenzita tréningu určuje, akú podporu u športovej podprsenky potrebuješ.

PODPRSENKY S NÍZKOU PODPOROU

Podprsenky sú určené pre menšie poprsie a hodia sa pre tréning s nízkou intenzitou, napríklad cvičenie na podložke alebo v štúdiu.

Rôzne štýly ramienok a vyberateľné vypchávky ťa udržia v suchu a pohodlí.

Lehká podpora

PODPRSENKY SO STREDNOU PODPOROU

Priliehavý kompresný materiál zabezpečí telu spevňujúcu podporu pre stredne náročné cvičenie ako je tanec, posilňovňa, alebo cyklistika.

Podprsenky majú športový strih s vykrojeným chrbtom a sú až po košíčky veľkosti C.

Střední podpora

PODPRSENKY S VYSOKOU PODPOROU

Podprsenky s vysokou podporou majú perfektný podporný systém aj pre väčšie veľkosti košíčkov. Tvarovaný strih obmedzuje pohyb prsníkov počas najťažších cvičení ako je beh, box alebo iný intenzívny tréning.


Môžeš ju nosiť tak, ako ti to vyhovuje, vďaka prispôsobiteľným ramienkam.

Vysoká podpora

AKO ZISTÍŠ, ŽE TI PODPRSENKA DOBRE SADNE?


LEM

Lem sportovní podprsenky

Zdvihni ruky nad hlavu - podprsenka by sa nemala vysunúť nahor. Zasuň prst pod spodný lem podprsenky a ťahaj smerom od hrudníka - podprsenka by sa nemala vytiahnuť o viac ako 2 - 3 centimetre. Ak áno, potrebuješ menšiu veľkosť.

RAMIENKA

Ramínka sportovní podprsenky

Ramienka podprsenky by mala byť cítiť pevne, ale nemali by sa bolestivo zarezávať. Ak môžeš zasunúť pod ramienko na ramene viac ako dva prsty, potrebuješ menšiu veľkosť.

KOŠÍČEK

Košíčky sportovní podprsenky

Táto časť je jednoduchá. Ak sa prsia nezmestia do košíčka, potrebuješ väčšiu veľkosť. Pokiaľ naopak cítiš voľný priestor, potrebuješ veľkosť menšiu.

Všetky športové podprsenky majú tendenciu po čase stratiť svoju elasticitu v závislosti na tom, ako často ich nosíme. Naučme sa vedieť ich vymeniť za nové, keď príde ich čas. (Áno, vrátane tej našej obľúbenej!)

Zobraziť ponuku športových podprseniek

Všetky športové podprsenky majú tendenciu po čase stratiť svoju elasticitu v závislosti na tom, ako často ich nosíme. Naučme sa vedieť ich vymeniť za nové, keď príde ich čas. (Áno, vrátane tej našej obľúbenej!)